Ewa Domagała

Właścicielka

Jestem dyplomowaną pielęgniarką z kilkuletnim stażem pracy w placówkach medycznych oraz ukończonym kursem kwalifikacyjnym w zakresie pielęgniarstwa opieki długoterminowej. Pracowałam za granicą koordynując projekty opieki medycznej nad osobami niepełnosprawnymi ruchowo oraz brałam udział w badaniach klinicznych związanych z leczeniem osób po urazach rdzenia kręgowego.
Zależy mi na tym, aby utrzymując wysokie standardy świadczonych usług, stworzyć osobom chorym, starszym i niepełnosprawnym jak najlepsze warunki w powrocie do zdrowia i codziennego życia.
Współpracuję z ludźmi świetnie przygotowanymi merytorycznie, dla których wykonywana praca to nie tylko rutynowe czynności, ale przede wszystkim obowiązek troski i wsparcia psychicznego.
Wszystkie osoby pełniące obowiązki opiekunek zostały przez nas przeszkolone w zakresie przepisów BHP oraz zasad udzielania pierwszej pomocy.

Zapraszam Państwa do współpracy z nami

Nasi pracownicy:

Małgorzata Demczuk

Koordynatorka Usług Opieki

Ukończyła Liceum Medyczne w Gliwicach.
Początkowo pracowała jako opiekunka, wykonując zabiegi higieniczne i pielęgnacyjne wobec pacjentów ciężko chorych, leżących.  W 2016 roku awansowała na stanowisko Koordynatorki Usług Opieki podejmując obowiązki  delegowania Opiekunek do pracy i nadzoru nad  prawidłowością  świadczonych usług.
Małgorzata jest osobą dobrze zorganizowaną, szybko i profesjonalnie  reagującą w sytuacjach tego wymagających.

Aleksandra

Ukończyła Policealną Szkołę Medyczną o kierunku „Asystent Osoby Niepełnosprawnej”. Zajmuje się Podopiecznymi ze zdiagnozowanymi  chorobami przewlekłymi. Ola wykonuje toaletę higieniczną,  podaje insulinę  chorym na cukrzycę, dba o komfort pacjentów leżących, jak i tych bardziej sprawnych.  Współpracuje z nami od 2014 roku.

Beata Ł.

Posiada 11 letnie doświadczenie w opiece nad Podopiecznymi leżącymi , w ciężkich stanach zdrowotnych – terminalnych. Świetnie radzi sobie w czynnościach higienicznych, wykonuje pomiar cukru oraz podaje insulinę. Potrafi  nawiązać dobry kontakt z pacjentami z demencją  oraz z chorymi z zaburzeniami neurologicznymi.  Beata jest osobą bardzo empatyczną, angażującą się, zawsze gotową do pomocy. Współpracuje z nami od 2015 roku.

Beata S.

Przez okres kilku lat pracowała za granicą , opiekując się osobami starszymi, niesamodzielnymi.  Wykonuje zabiegi higieniczne wobec  pacjentów  leżących, przygotowuje posiłki, organizuje wizyty u lekarzy.  Ma doświadczenie w opiece nad pacjentami z chorobą Alzheimera . Prywatnie, interesuje się naturalnymi metodami wspomagania zdrowia. Współpracuje z nami od 2017 roku.

Bożena K.

Pracę w opiece nad osobami starszymi rozpoczęła w 2017 r. Zajmuje się Podopiecznymi, którzy ze względu na stan zdrowia i wiek , nie radzą sobie w codziennych czynnościach.  Pomaga w czynnościach higienicznych, przygotowuje posiłki, dba o porządek w domu , robi zakupy.

Elżbieta

Pielęgniarka  z wieloletnim stażem, pracowała  na bloku operacyjnym  oraz na oddziałach ratowniczych. W 2018 r podjęła z nami współpracę  w zakresie świadczenia usług  medyczno-opiekuńczych. Wykonuje zabiegi pielęgnacyjne, zapobiegając powikłaniom związanym z długotrwałym unieruchomieniem. Jest osobą niezwykle empatyczną, pogodną,  bardzo lubianą przez naszych Podopiecznych  i ich rodziny.

Genowefa

Delegowana do opieki nad Podopiecznymi sprawnymi ruchowo.  Lubi prace gospodarcze i kulinarne.  Prowadzi aktywizacje osób starszych z problemem depresji. Gienia wszystkie czynności wykonuje bardzo starannie, chwalona za rzetelność przez naszych Podopiecznych.

Grażyna

Ukończyła kurs opiekunki środowiskowej, oraz szkolenie w zakresie opieki nad osobami starszymi, przebywającymi w środowiskach domowych. Posiada 7 letnie doświadczenie w opiece nad Podopiecznymi  z demencją oraz chorobą Alzheimera. Grażyna to osoba o wesołym usposobieniu, zawsze uśmiechnięta i życzliwa.

Jolanta M.

Przez 20 lat pracowała w szpitalu na oddziale  geriatrycznym  na stanowisku salowej. Wykonuje wszystkie niezbędne zabiegi higieniczne u pacjentów leżących. Ma doświadczenie w opiece nad pacjentami onkologicznymi. Jola jest osobą, która bardzo angażuje się w pracy. Współpracuje z nami od 2020

Jolanta

Ukończyła kurs opiekunki osób starszych . Posiada umiejętności wykonywania toalety przeciwodleżynowej u pacjentów długotrwale unieruchomionych. Wykonuje pomiar cukru i podaje insulinę. Ma doświadczenie w pracy nad Podopiecznymi z chorobami przewlekłymi . Jola jest osobą empatyczną, rzetelną, łatwo nawiązującą kontakt z Podopiecznymi .

Kalina

Posiada doświadczenie w opiece nad pacjentami leżącymi. Wykonuje zabiegi higieniczne, podaje insulinę oraz poprzez ćwiczenia, aktywizuje Podopiecznych z problemami w poruszaniu się. Świetnie radzi sobie z pacjentami z demencją i zaburzeniami pamięci. Kalina jest osobą bardzo spokojną i cierpliwą

Klaudia

Ukończyła kurs opieki nad osobami starszymi. Pracowała za granicą w opiece całodobowej, sprawując nadzór nad osobami niepełnosprawnymi. Posiada umiejętności wykonania toalety przeciw odleżynowej i higienicznej u Podopiecznych unieruchomionych. Klaudia jest osobą empatyczną, ciepłą, chętną do pomocy.

Bożena F.

Opiekunka z wieloletnim doświadczeniem, ukończyła kurs opiekunki osób starszych. Wydelegowana do opieki nad Podopiecznymi, którzy wymagają szczególnej  troski ze względu na poważne choroby przewlekłe. Wykonuje toaletę przeciwodleżynową, podaje insulinę, zajmuje się pacjentami, którzy mają zalecenie żywienia dojelitowego. Bożena to osoba dynamiczna, pełna pozytywnej energii.

Krystyna

Ukończyła kurs rehabilitacyjno-socjalny. Przez 16 lat pracowała z osobami niepełnosprawnymi ruchowo. Po przejściu na emeryturę została wydelegowana do pomocy Podopiecznym, którzy są sprawni ruchowo, ale potrzebują nadzoru przy wykonywaniu codziennych czynności.

.

Sabina

Opiekunka- sprawuje nadzór nad osobami starszymi –  chodzącymi,  pomagając im w codziennych czynnościach. Dużo czasu poświęca na aktywizację osób w podeszłym wieku, prowadzi terapie zajęciowe, łatwo nawiązuje kontakt z podopiecznym.  Sabina jest osobą niezwykle zaangażowaną, rzetelną, chwaloną przez rodziny naszych Podopiecznych.

Wiesława

Opiekunka-pracowała w Grecji, zajmując  się osobami niepełnosprawnymi. Delegowana do opieki polegającej na nadzorze, lubi prace gospodarcze, świetnie gotuje i umila czas naszym podopiecznym. Wiesia jest osobą z dużym poczuciem humoru o miłym usposobieniu.

Bożena

Ukończyła kurs opiekunki osób starszych. Doświadczenie w pracy opiekunki uzyskała za granicą. Przez 6 lat zajmowała się pacjentem z niepełnosprawnością  ruchową. Wykonuje czynności higieniczne, przygotowuje posiłki, koncentruje się na zabezpieczeniu potrzeb psychofizycznych Podopiecznych.

Nasi Rehabilitanci:

Bernadetta 

Dyplom mgr fizjoterapii. Od 2008 r pracowała w Szpitalach Uzdrowiskowo- Rehabilitacyjnych oraz NZOZ- ach zajmując się pacjentami po urazach i zabiegach operacyjnych. Brała udział w konferencjach naukowo-szkoleniowych w temacie nowoczesnych technik diagnostyki i terapii fizykalnych. Posiada liczne certyfikaty ukończenia kursów doszkalających w zakresie  rehabilitacji ogólnej oraz schorzeń kręgosłupa. Współpracuje z nami od sierpnia 2014r.

Jakub

Pracuje jako fizjoterapeuta od 2011 roku. Posiada dyplom mgr  fizjoterapii. W swojej karierze zawodowej prowadził  pacjentów ze schorzeniami takimi jak: udary, stwardnienie rozsiane , dyskopatie, skoliozy i wady stóp  oraz rehabilitacje  pacjentów po urazach i osób starszych po unieruchomieniach. W pracy wykorzystuje  metody terapii manualnej , PNF, McKenzie, kinesiotaping, Kinetic Control, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe. Posiada  sprzęt do domowych zabiegów fizykalnych którym wspomaga  terapie.