Centrum Opieki Pielęgniarstwa i Rehabilitacji zostało założone z myślą o pomocy ludziom najsłabszym tj. starszym, chorym i niepełnosprawnym. Służymy tym, którzy ze względu na stan zdrowia lub podeszły wiek nie mogą samodzielnie zadbać o swoje potrzeby, a nie chcą spędzać życia w domach opieki.

Na bieżąco monitorujemy stan zdrowia naszych podopiecznych. Aktualizujemy indywidualny plan opieki i natychmiast reagujemy w przypadku pojawiających się problemów. Utrzymanie najwyższego standardu usług i Państwa zadowolenie są priorytetem w naszej działalności.

Jeśli z uwagi na różne sytuacje życiowe i zawodowe potrzebują Państwo stałej lub doraźnej opieki nad swoimi bliskimi, a przypadkowy opiekun wydaje się rozwiązaniem zbyt ryzykownym, zapraszamy do kontaktu z nami. Ustalimy zakres potrzeb, opracujemy indywidualny plan opieki, udzielimy porad pielęgnacyjnych, rehabilitacyjnych i dietetycznych. Wszystkie czynności powierzymy naszej kompetentnej kadrze medycznej.

Poznaj nasz zespół

Działalność prowadzona jest w oparciu o wpis do rejestru podmiotów prowadzących działalność leczniczą nr. 000000154656-P-13

W prasie ukazał sie artykuł opisujący działalność naszego centrum, zachęcamy do zapoznania się z jego treścią!

Kierujemy się zasadą, że stan zdrowia Pacjenta i jego upodobania muszą współgrać z jego bezpieczeństwem i komfortem.

Bony Rabatowe

DO 5-10% ZNIŻKI NA ZAKUP WYBRANYCH ARTYKUŁÓW

Klientom korzystającym z naszych usług oferujemy bony rabatowe upoważniające do 5-10% zniżki na zakup wybranych artykułów i sprzętu medycznego w sklepach Rol-Dent mieszczących się w Gliwicach przy ulicy Kozielskiej 8 oraz ul. Opolskiej 18